Yapay Bitki Duvar/Neden? :: Cansu Yapay Çiçekçilik

Neden Yapay Bitki Duvar?

Düşük Maliyet

Yapay Bitki Duvar Ürünlerimiz ilk günkü görünümünü yıllarca koruduğu için uzun vadede düşük maliyetlidir.

Işık Gerekmez

Gerçek bitkiler güneşe veya ultraviyole (UV) ışınlarına ihtiyaç duyarken, Yapay Bitki Duvar için kullanılan yapay bitkilerin böyle bir ihtiyacı yoktur.

Sulama Gerekmez

Yapay Bitki Duvar için kullanılan bitkiler yapay olduğu için, büyük ve maliyetli sulama sistemlerine, günlük sulama rutinine ihtiyaç yoktur.

Bakım Gerekmez

Ürünlerimiz neredeyse hiç bakım gerektirmez ve uzun yıllar ilk halini korur. Yapay Bitki Duvar bakımı için zaman zaman tozunu almanız yeterlidir.

Ölü Bölge Yok

Gerçek bitkiler her ortamda yaşayamaz ve her ortama uyarlanamaz. Yapay Bitki Duvar için kullanılan yapay bitkiler sayesinde ölü bölge olmaz.

Kişiselleştirilebilir

Tasarımı benzersiz kılmak için ekstra çiçekler veya bitkiler ekleyebilir ve istediğiniz yüzeye Yapay Bitki Duvar uygulaması yapabiliriz.

İç Mekan & Dış Mekan

Yapay Bitki Duvar uygulaması için iç veya dış mekan fark etmez! Ancak, sürekli ve doğrudan güneş gören yerlere uygulanmasını tavsiye etmiyoruz.

Her Zaman Yeşil!

Gerçek bitkilerin büyümesi genellikle haftalar alır, yapay bitkilerimiz ise Yapay Bitki Duvar uygulamasına anlık ve kalıcı sonuçlar verir.

Yüksek Gerçeklik

Yüksek kaliteli yapay bitkiler kullanıyoruz. Böylece, gerçeğinden ayırt edilmesi güç bir görünüm ile Yapay Bitki Duvar elde ediyoruz.

Personel Gerekmez

Yapay bitkilerin sulama, budama ve bakım gibi ihtiyaçları olmadığı için Yapay Bitki Duvar için personel istihdam etmeye gerek yoktur.

Güncellenebilir

Dilediğinizde, yeniden tasarlanmış gibi görünmesi için Yapay Bitki Duvar uygulamanıza ilerleyen zamanda yeni yapay bitkiler ilave edilebiliriz!

Ekonomiktir

Yapay bitkiler uzun vadede çok daha ekonomiktir. Müşterilerimizin çoğu canlı bitkilerden suni bitkilere geçiyor, Yapay Bitki Duvar ile mekanlarının havasını değiştiriyorlar!

Daha Az Gürültü

Yapay bitkilerden oluşturulmuş tasarımlarla yapılan Yapay Bitki Duvar, ortamın gürültü seviyesinde yalıtım sağladığı gibi sesin yankılanmasını da önler.

Soğuktan Etkilenmez

Yapay bitkiler, hava soğuk olsa bile canlı ve güzel görünmeye devam eder. Yapay Bitki Duvar içindeki yapay bitkiler soğuktan etkilenmezler.

Cansu Yapay Çiçek ve Dekorasyon Ltd.Şti olarak Yapay Bitki Duvar imalatı yapan, tasarım ve dekorasyon konusunda uzman firmayız. Dikey Bahçe fiyatı, en ucuz Dikey Bahçe, Dikey Bahçe nasıl yapılır, Yapay Şimşir Duvar fiyatı, en ucuz Yapay Şimşir Duvar, Yapay Şimşir Duvar nasıl yapılır, Yapay Defne Duvar fiyatı, en ucuz Yapay Defne Duvar, Yapay Defne Duvar nasıl yapılır, Yapay Bitki Duvar fiyatı, en ucuz Yapay Bitki Duvar, Yapay Bitki Duvar nasıl yapılır, Yapay Çiçekli Duvar fiyatı, en ucuz Yapay Çiçekli Duvar, Yapay Çiçekli Duvar nasıl yapılır, Yapay Dikey Bahçe fiyatı, en ucuz Yapay Dikey Bahçe, Yapay Dikey Bahçe nasıl yapılır, Yapay Duvar Bitkisi fiyatı, en ucuz Yapay Duvar Bitkisi, Yapay Duvar Bitkisi nasıl yapılır, Dekoratif Bitki Duvar fiyatı, en ucuz Dekoratif Bitki Duvar, Dekoratif Bitki Duvar nasıl yapılır, Yapay Yosun Duvar fiyatı, en ucuz Yapay Yosun Duvar, Yapay Yosun Duvar nasıl yapılır, Yapay Yeşil Duvar fiyatı, en ucuz Yapay Yeşil Duvar, Yapay Yeşil Duvar nasıl yapılır, Sunni Çim Duvar fiyatı, en ucuz Sunni Çim Duvar, Sunni Çim Duvar nasıl yapılır, Sunni Bitki Duvar fiyatı, en ucuz Sunni Bitki Duvar, Sunni Bitki Duvar nasıl yapılır, Çiçekli Bitki Duvar fiyatı, en ucuz Çiçekli Bitki Duvar, Çiçekli Bitki Duvar nasıl yapılır, Yapay Çiçek Duvar fiyatı, en ucuz Yapay Çiçek Duvar, Yapay Çiçek Duvar nasıl yapılır ve Yapay Bitki Duvar gibi konularda bilgi almak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Yapay Bitki Duvar

Şimdi Arayın !

0(312) 350 85 80

Mekanınızın havasını değiştirelim!